Príjemná jeseň života

Od našich prednášok Aktívna jeseň života nás naši seniori posunuli na tie témy, ktoré ich zaujímajú a o ktorých sa nemajú s kým porozprávať. A práve tomu je tento projekt určený. 


Umenie pôžitku

Tri večerné kurzy na ktorých sa dozviete všetko o umení pôžitku prepojením duše a tela.  Seminármi vás budeme prevádzať my dve v príjemnom prostredí, so šálkou kávy a koláčikom.  U nás sa uvoľníte a v priebehu cca dvoch hodín dozviete čo potrebujete a všetky otázky sú povolené. Odídete od nás s príjemne šteklivým pocitom a malým darčekom :)
Semináre sú vhodné ako teambuildingová aktivita pre ženské firemné osadenstvo :)

1. Úvodný seminár vás zasvätí do tajov ženského tela. Povieme si ktoré časti sú zodpovedné za vznik a šírenie príjemných pocitov, aké typy orgazmov poznáme a ako sa dá ľahšie prepojiť fyzický zážitok s duchovným pôžitkom. Nápoveda: "Vedeli ste že máme tri body G?"
2. Druhý seminár nadväzuje na ten prvý a ponorí vás do zmyselnosti, ženskosti a orgazmu. Povieme si viac o metódach, pomôckach a sebaláske.
 3. Na poslednom seminári si povieme ako potešiť partnera. Dozviete sa viac o jeho bode G a o tom ako prežívajú sex muži.
Je tento seminár pre vás? Odpovedzte si na tieto otázy:
Neviete ako dosiahnuť orgazmus?
Zmenilo sa niečo po pôrode?
Zažívate stereotyp vo vzťahu a potrebujete rozdúchať oheň vášne?
Hanbíte sa alebo nie ste stotožnená so svojim telom?
Hľadáte novú lásku?
Chcete sa dozvedieť niečo, čo ešte neviete?
Je slovo sex nevhodné slovo?
Máte pocit, že vaša vagína nie je ľúbivá?
Aký penis je akurát?
Nevyznáte sa v erotických pomôckach?
Ste po prechode alebo chorobe a máte problém so zvlhčením?
Ste onkologická pacientka a chcete sa dostať znova na vlnu?
CENA:
1 seminár podľa výberu - 30 €

Aktívna Jeseň života

Prednášky pre seniorov o aktívnom životnom štýle. Úžasná vzájomná debata o túžbach, potrebách a osobných plánoch do budúcnosti.